Martin Babjak a jeho hosté

Home » Kalendář akcí » Martin Babjak a jeho hosté

15. mezinárodní koncert Martin Babjak a jeho hosté bude tradičně jedinečným kulturním zážitkem pro všechny posluchače. Po úvodní vážnější části, která vzpomene na oběti i hrdiny heydrichiády, vyhlazené obce Lidice, Ležáky a Javoříčko bude pokračovat veselejší částí vztahující se k oslavě života a kouzlu Vánoc. Koncert, který každoročně navazuje na štafetový běh Lidice-Ležáky bude mít opět skvělé obsazení... celý popis

15. mezinárodní koncert Martin Babjak a jeho hosté bude tradičně jedinečným kulturním zážitkem pro všechny posluchače. Po úvodní vážnější části, která vzpomene na oběti i hrdiny heydrichiády, vyhlazené obce Lidice, Ležáky a Javoříčko bude pokračovat veselejší částí vztahující se k oslavě života a kouzlu Vánoc.

Koncert, který každoročně navazuje na štafetový běh Lidice-Ležáky bude mít opět skvělé obsazení umělců, vystupujících po celém světě: Martin Babjak, Jan Babjak, Terézia Kruzliaková, Marta Hanfová, Jana Sychrovská, v představení talentů Hana Sotonová, doprovod světového klavíristy Daniela Buranovského s poezií a prózou Františka Kreuzmanna.